flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

Додаток до рішення зборів суддів

Київського апеляційного адміністративного суду

від 20 листопада 2017 року

«Про затвердження персонального складу

постійних судових колегій Київського ААС та визначення резервних суддів»

 

 Склади постійно-діючих колегій суддів

Київського апеляційного адміністративного суду 


 
 

 

Основний склад постійно-діючої колегії суддів

Резервний суддя (резервні судді)

постійно-діючої колегії суддів

Суддя – доповідач

Суддя – член колегії

Суддя – член колегії

         

 

 

1

Аліменко В.О.

Безименна Н.В.

Кучма А.Ю.

Епель О.В.,

Карпушова О.В.,

Кобаль М.І.

2

Безименна Н.В.

Аліменко В.О.

Кучма А.Ю.

Бєлова Л.В.,

Епель О.В.,

Карпушова О.В.

3

Кучма А.Ю.

Аліменко В.О.

Безименна Н.В.

Бєлова Л.В.,

Мацедонська В.Е.,

Мєзєнцев Є.І.

4

Бєлова Л.В.

Кучма А.Ю.

Безименна Н.В.

 

 

5

Карпушова О.В.

Епель О.В.

Кобаль М.І.

Аліменко В.О., Безименна Н.В.

6

Епель О.В.

Кобаль М.І.

Карпушова О.В.

Аліменко В.О., Безименна Н.В.

7

Кобаль М.І.

Епель О.В.

Карпушова О.В.

Безименна Н.В.

 

8

Чаку Є.В.                     

Файдюк В.В.

Мєзєнцев Є.І.

Літвіна Н.М.,

Коротких А.Ю.

9

Мєзєнцев Є.І.

Чаку Є.В.

Файдюк В.В.

Шелест С.Б.,

Літвіна Н.М.            

10

Старова Н.Е.

Мєзєнцев Є.І.

Чаку Є.В.

Файдюк В.В.,

Літвіна Н.М.

11

Файдюк В.В.

Чаку Є.В.                  

Мєзєнцев Є.І.

Коротких А.Ю.,

Літвіна Н.М.

           

12

Літвіна Н.М.

Коротких А.Ю.

Федотов І.В.

Мєзєнцев Є.І.,

Чаку Є.В.

13

Коротких А.Ю.

Ганечко О.М.

Літвіна Н.М.

Чаку Є.В.,

Файдюк В.В.

14

Ганечко О.М.

Федотов І.В.

Коротких А.Ю.

Ісаєнко Ю.А.

15

Федотов І.В.

Ганечко О.М.

Літвіна Н.М.

 

           

16

Горяйнов А.М.

Кузьмишина О.М.

Файдюк В.В.

Коротких А.Ю.,

Аліменко В.О.

 

17

Земляна Г.В.

Сорочко Є.О.

Ісаєнко Ю.А.

 Вівдиченко Т.Р.

18

Бистрик Г.М.

Сорочко Є.О.

 

Пилипенко О.Є.

 

19

Сорочко Є.О.

Ісаєнко Ю.А.

Земляна Г.В.

Федотов І.В.

 

20

Ісаєнко Ю.А.

Земляна Г.В.

Сорочко Є.О.

Губська Л.В.

 

21

Кузьменко В.В.

Степанюк А.Г.

Василенко Я.М.

Шурко О.І.,

Бабенко К.А.

22

Шурко О.І.

Василенко Я.М.

Степанюк А.Г.

Кузьменко В.В.,

Бабенко К.А.

23

Василенко Я.М.

Шурко О.І.

Кузьменко В.В.

Степанюк А.Г.,

Бабенко К.А.

24

Степанюк А.Г.

Шурко О.І.

Кузьменко В.В.

Василенко Я.М.,

Бабенко К.А.

25

Бабенко К.А.

Кузьменко В.В.

Степанюк А.Г.

Сорочко Є.О.

 

 

           

26

Лічевецький І.О.

Мацедонська В.Е.

Мельничук В.П.

 

Аліменко В.О.

27

Мацедонська В.Е.

Лічевецький І.О.

Мельничук В.П.

Кучма А.Ю.

28

Мельничук В.П.

Мацедонська В.Е.

Лічевецький І.О.

Костюк Л.О.

 

29

Костюк Л.О.

Бужак Н.П.

Твердохліб В.А.

Троян Н.М.,

Мельничук В.П.,

Кузьмишина О.М.

30

Бужак Н.П.

Костюк Л.О.

Троян Н.М.

Твердохліб В.А., Глущенко Я.Б.

31

Твердохліб В.А.

Троян Н.М.

Костюк Л.О.

Бужак Н.П.

32

Троян Н.М.

Твердохліб В.А.

Бужак Н.П.

Костюк Л.О.,

Сорочко Є.О.,

Губська Л.В.

 

33

Ключкович В.Ю.

Губська О.А.

Літвіна Н.М.

Ганечко О.М.,

Кузьмишина О.М.

34

Вівдиченко Т.Р.

Губська Л.В.

Земляна Г.В.

Беспалов О.О.

 

35

Губська Л.В.

Вівдиченко Т.Р.

Федотов І.В.

Ісаєнко Ю.А., Парінов А.Б.

36

Собків Я.М.

Петрик І.Й.

Сорочко Є.О.

 

37

Петрик І.Й.

Собків Я.М.

 

 

 

38

Глущенко Я.Б.

Пилипенко О.Є.

Кузьмишина О.М.

Шелест С.Б.,

Бужак Н.П.

39

Шелест С.Б.

Пилипенко О.Є.

Кузьмишина О.М.

Глущенко Я.Б.,

Мєзєнцев Є.І.

40

Кузьмишина О.М.

Шелест С.Б.

Глущенко Я.Б.

Пилипенко О.Є.,

Костюк Л.О.

41

Пилипенко О.Є.

Глущенко Я.Б.

Шелест С.Б.

Кузьмишина О.М.,

Кобаль М.І.

 

42

Грибан І.О.

Парінов А.Б.

Беспалов О.О.

Губська О.А.,

Ключкович В.Ю.

43

Парінов А.Б.

Губська О.А.

Беспалов О.О.

 

44

Губська О.А.

Беспалов О.О.

Парінов А.Б.

Ключкович В.Ю.

45

Беспалов О.О.

Парінов А.Б.

Губська О.А.

Сорочко Є.О.

 

46

Оксененко О.М.

Губська Л.В.

Федотов І.В.

Сорочко Є.О.