flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні відвідувачі суду!

Київський апеляційний адміністративний суд звертає Вашу увагу на встановлений законом порядок подачі певних процесуальних документів, які слід враховувати при зверненні до суду.

Слід враховувати, що Київський апеляційний адміністративний суд є судом апеляційної інстанції. Водночас, законом передбачені випадки, коли Київський апеляційний адміністративний суд діє як суд першої інстанції. Детальніше за наступним посиланням.

У зв'язку з цим, на розгляд до Київського ААС можуть надходити як справи з апеляційними скаргами, так і позовні заяви у передбачених законом випадках.

 

При цьому:

Апеляційна скарга - подається виключно через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення, і надходить до Київського ААС лише разом зі справою з суду першої інстанції. До Київського ААС направляється лише копія апеляційної скарги до відома.

Позовна заява - подається до Київського ААС у випадках, визначених законом, коли спір підсудний Київському ААС як суду першої інстанції.

 

Також, до Київського ААС можуть подаватися:

 

Позовна заява подається виключно у письмовій формі:

- шляхом направлення засобами поштового зв'язку на адресу Київського апеляційного адміністративного суду: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30;

- безпосередньо через Інформаційний центр Київського апеляційного адміністративного суду, який розташований за адресою: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, під’їзд №1.

 

 

Усі інші звернення та документи, у тому числі копії апеляційних скарг, запити на отримання інформації тощо, можуть подаватися:

- шляхом направлення засобами поштового зв'язку на адресу Київського апеляційного адміністративного суду: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30;

- безпосередньо через Інформаційний центр Київського апеляційного адміністративного суду, який розташований за адресою: 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, під’їзд №1;

- шдяхом направлення на електронну адресу суду inbox@apladm.ki.court.gov.ua.