flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок подання запиту

Закон України "Про доступ до публічної інформації" встановлює право кожної особи: знати у період збирання інформації, але до початку її використання, які відомості про неї та з якою метою збираються, як, ким і з якою метою вони використовуються, передаються чи поширюються, крім випадків, встановлених законом; доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається; вимагати виправлення неточної, неповної, застарілої інформації про себе, знищення інформації про себе, збирання, використання чи зберігання якої здійснюється з порушенням вимог закону; на ознайомлення за рішенням суду з інформацією про інших осіб, якщо це необхідно для реалізації та захисту прав та законних інтересів; на відшкодування шкоди у разі розкриття інформації про цю особу з порушенням вимог, визначених законом.

Громадянин має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) за вибором запитувача. Письмовий запит подається у довільній формі та повинен містити: ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст підпис і дату.

Запит про надання публічної інформації може бути заповнений на офіційному веб-сайті Київського апеляційного адміністративного суду.

Якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

 

Форму письмового інформаційного запиту можна знайти тут - перейти за посиланням;

Також реалізована можливість направити запит на інформацію безпосередньо з даного сайту - перейти за посиланням;

Поштова адреса для надсилання запитів - 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30;

Електронна адреса для надсилання запитів - inbox@apladm.ki.court.gov.ua;

Телефон та факс для подання запиту на інформацію - (044) 254 - 21- 99;

Місцезнаходження (адреса) роботи із публічною інформацією в приміщенні суду - 01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30;

Список осіб, відповідальних за забезпечення доступу до інформації, з зазначенням контактних телефонів - Відділ правової роботи Київського апеляційного адміністративного суду, тел. (044) 254 - 21- 99;

Графік прийому громадян з питань доступу до публічної інформації - перейти за посиланням.